Доставка

IMG_4494.JPG

Доставку в межах України здійнюємо компаніями Нова Пошта та Укрпошта, в межах м. Львова  можливий самовивіз, доставка в інші країни здійснюється компанією Укрпошта або перевізником за бажанням клієнта.

 

Термін виконання замовлення 7 робочих днів .

Вартість доставки оплачує одержувач.

 

Важливо!

Не забудьте вказати усі необхідні контактні дані при замовленні товару з доставкою:

  • ім’я, прізвище, по-батькові;
  • контактний телефон;
  • населений пункт, номер відділення ( індекс для відправки Укрпоштою ) чи або адресу місця призначення при адресній доставці.

Обмін та повернення

IMG_5582.JPG

Бракованим вважається той товар, який має виробничий брак. 

Будь ласка, перевіряйте наявність браку, пошкодження або плям одразу ж при отриманні. У випадку виявлення браку зворотня доставка оплачується ТМ BOVENA 

Термін оформлення запиту обміну або повернення – одна доба з часу отримання товару.

Обов’язково перевіряйте на пошті вміст посилки на  відсутність дефектів товару, при передачі замовлення покупцю, а саме - при отриманні на відділенні Нової Пошти , Укрпошти  або кур'єром.

(в разі пошкодження на пошті покупець пише акт про пошкодження посилки і повідомляє даний факт продавцю за телефоном 0671524316 в такому випадку продавець надсилає повторно новий товар.

Якщо ж на пошті не було здійснено огляд товару і механічні пошкодження , які не відносяться до браку виявлені  за межами пошти - пошта і продавець не несе відповідальність за пошкодження товару в такому випадку. 

 

Обмін та провернення товару протягом 14 днів після покупки. 

Згідно з "Законом про захист прав споживача" клієнти нашого магазину мають право обміняти або повернути куплений у нас товар протягом 14 днів після покупки.

Будь ласка, зверніть увагу: обміну та поверненню підлягає лише новий товар, який не знаходився у використанні і не має слідів користування: подряпини, сколи, потертості тощо.

 

Також, повна комплектація замовлення, цілісність та всі компоненти упакування мають бути збережені у такому ж вигляді, який вони мали при отриманні.

Для обміну чи повернення просимо Вас зв'язатися з нами написавши на Вайбер 0671524316 

У листі укажіть, будь ласка, номер телефону та прізвище на кого було оформлено  замовлення і прикріпіть фото або відео, які вказують на причину обміну чи повернення.

Як зробити замовлення?

IMG_4493.JPG

Для того щоб придбати товар, потрібно обрати тканину та виміряти розміри, які вам потрібно .

Ви можете в телефонному режимі, написавши в Вайбер +38 (067) 152 43 16 або в lнстаграм, надати розміри вікон та код тканини яку обрали і ми розрахуємо точну вартість за ваші розміри.

Або замовити зворотній зв’язок, залишивши ваш номер телефону у формі нижче 👇🏻